Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Yeni Diriliş Bilgisayar olarak Bağcılar'da bilgisayar sistemleri ve donanımları konusunda hizmet vermekteyiz. Sektörde uzman bir ekip ile bilgisayarların bakım, onarım, tamir işlemlerini yapmaktayız. Yavaş açılan veya donan bilgisayarların problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Ekran kartı hatalarını gideriyoruz. Her model ve marka bilgisayarların problemlerini yedek parça garantisi ile değiştiriyoruz.

Her model ve marka masaüstü bilgisayarların tamir ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Evinizdeki veya işyerinizdeki bilgisayarlarınız Klavye, Adaptör, LCD Ekran ve Batarya, Ram, HDD değişimini garantili olarak değiştirmekteyiz.

Bilgisayar teknik servis hizmetimiz ile bilgisayarlarınızı hızlı, garantili ve en uygun şekilde tamir etmekteyiz. İstanbul'un tüm ilçelerine bilgisayar teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Firmamız masaüstü bilgisayarların tamir ve servis hizmeti yanında istediğiniz özelliklerde sıfır bilgisayar satışı da yapmaktayız. Bilgisayarınızı dayanıklı, garantili ve uygun fiyat ile toplamaktayız.

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com