Yazıcı Tamiri Bakım ve Onarımı

Yazıcı Tamiri Bakım ve Onarımı

Firmamız 25 yıldan daha fazla bir zamandan beri tüm marka ve modeldeki yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinelerinin tamir bakım ve onarımını parça garantili yapmaktadır.

Lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, firmamızın alanında hakim ve profesyonel olduğu bir hizmettir.

Yazıcı anakartlarındaki tüm arızalar alanında uzman profesyonel bir ekip tarafından en kısa sürede tamir ve bakımı yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır. Sadece sorunları gidermekle kalmayıp firmamıza gelen yazıcı, tarayıcılar tüm mekanik ve elektronik kontrollerden geçirilerek sorunsuz bir kullanım sağlanmaktadır. Tamir veya bakıma gelen yazıcılar, müşterinin iş akışını sekteye uğratmamak için en hızlı bir şekilde soruna çözüm bulunmakta ve teslimi yapılmaktadır. İstanbul Bağcılar'dan tüm ilçelerde Kyocera yazıcı anakart tamiri ve bakım hizmetini garantili vermektedir. Marka bağımsız anakart tamiri için teknik servisimizden yararlanmak için 0212 634 38 44 telefondan bilgi alınız..

Yazıcılar mürekkep püskürtmeli, lazer, şeritli olmak üzere bir kaç çeşide ayrılırlar. Herbirinin çalışma prensibi diğerinden farklıdır. Mürekkepli kartuşlu yazıcılar görüntüyü kağıda mürekkep akıtma tekniğiyle yapmaktadırlar. Bu tip yazıcılardan renkli çıktı alınabilmekte, değişik alanlarda sorunsuz kullanılabilmektedir. Kartuşlu yazıcıların genel arızası kartuş bitmesi veya kartuş gözlerinin tıkanması en bilindik sıkıntılardır. Renkli deskjet yazıcı kullanıyorsanız kartuş ve baskı sağlığı için bir sayfa da olsa yazıcınızdan çıktı almayı ihmal etmeyin. Önemli olan yazıcıyı çalıştırarak kartuş kafasının temizlenmesini sağlamaktır.

Tonerli yazıcılar ise toz kimyasal maddenin görüntüyü kağıda basma tekniğidir. Renkli tonerler ile renkli çıktılar alınabilir. Bu tip yazıcıların genel sorunları içinde toner bitip hata vermesi, drum sorunları, cip sorunları ve mekanik sorunlar olarak sıralayabiliriz. Bu yazıcıların baskı ömrü kartuşlu yazıcılara göre oldukça uzundur. Seri baskıya uygundurlar. Bu sebeple ilerde mekanik arızalar oluşması muhtemeldir.


Arızalı yazıcıların tamirinde bize güvenin. 25 yıldan daha fazla zamandan beri Lazer yazıcı tamir ve bakımı Yeni Diriliş Bilişim 'in ana ihtisas alanındadır. Kullandığınız yazıcıların mekanik veya yazılımsal her türlü arıza en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Lazar yazıcı ile ilgili her türlü sorunlarında bizlere 0212 634 38 44 - 0549 497 38 80 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Kyocera, Hp, Samsung, Xerox, Canon, Epson, Develop, Lexmark

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com