Fotokopi Makinesi Tamiri

Fotokopi Makinesi Tamiri

Kyocera, Utax, Triumph-Adler, Olivetti fotokopi makineleri anakart arızaları özel servisiyiz

Firmamız, özellikle Kyocera, Utax, Triumph-Adler, Olivetti fotokopi makinelerinin anakart arızalarını garantili çözebilen ekipman ve deneyime sahiptir. Ülkemizin her ilinden Kyocera, Utax, Triumph-Adler, Olivetti fotokopi makinelerinin anakartlarını bize kargo ile gönderebilirsiniz. Son model arıza tanımlama sistemlerimizle anakart probleminin çözer, garantili bir şekilde size kargo ile geri göndeririz.

Kyocera, Utax, Olivetti fotokopi mainbord arızaları için 0212 634 38 44 - 0549 497 38 80 telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca servisimize gelen her model ve marka siyah-beyaz fotokopi ve renkli fotokopi makinelerinin tamir işlemlerini yapılmaktadır. Fotokopi tamir servisimize gelen cihazların arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra firmaya bilgi verilir ve onay işleminin ardından cihazların tamir ve bakım işlemleri yapılır. Servisimize gelen fotokopi makinelerden Arıza Tespit Ücreti alınmamaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup tüm cihazların bakım ve onlarım işlemlerini itina ile yapıp teslim etmekteyiz.

Marka bağımsız siyah-beyaz ve renkli fotokopi cihazları boyutlarına göre servisimizde teknik servis hizmeti verilmektedir. Fotokopi Tamirinde tüm marka ve modellerde Yeni Diriliş Bilişim Garantisi ile tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Servisimizde Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Fotokopi Markalar;

Kyocera, Utax, Triumph-Adler, Olivetti, Hp, Samsung, Xerox, Canon, Oki, Panasonic, Epson, Lexmark, Ricoh, Minolta, Lanier, Nashuhatec gibi tüm markaların tamiri ve bakım işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz.

Fotokopi makinelerinizde oluşan her tür arıza ve problemlerde bize telefon yada eposta üzerinde teknik destek talep edebilirsiniz. En kısa sürede teknik personelimiz sizinle irtibata geçip konu hakkında yardımcı olacaktır.

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com