Fotokopi Makinesi Tamiri

Fotokopi Makinesi Tamiri

Yeni Diriliş Bilgisayar servisine gelen her model ve marka siyah-beyaz fotokopi ve renkli fotokopi makinelerinin tamir işlemlerini yapılmaktadır. Servisimize gelen cihazların arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra firmaya bilgi verilir ve onay işleminin ardından cihazların tamir ve bakım işlemleri yapılır. Servisimize gelen fotokopi makinelerden Arıza Tespit Ücreti alınmamaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup tüm cihazların bakım ve onlarım işlemlerini itina ile yapıp teslim etmekteyiz.

Marka bağımsız siyah-beyaz ve renkli fotokopi cihazları boyutlarına göre servisimizde teknik servis hizmeti verilmektedir. Fotokopi Tamirinde tüm marka ve modellerde Yeni Diriliş Bilişim Garantisi ile tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Servisimizde Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Fotokopi Markalar;

Hp, Samsung, Xerox, Canon, Oki, Panasonic, Epson, Lexmark, Ricoh, Minolta, Kyocera, Lanier, Olivetti, Utax, Nashuhatec gibi tüm markaların tamiri ve bakım işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz.

Fotokopi makinelerinizde oluşan her tür arıza ve problemlerde bize telefon yada eposta üzerinde teknik destek talep edebilirsiniz. En kısa sürede teknik personelimiz sizinle irtibata geçip konu hakkında yardımcı olacaktır.

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad. No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com