Başakşehir Bilgisayar Servisi

Başakşehir Bilgisayar Tamir ve Bakım Servisi çözüm bulamadığınız arızalarda size en yakın bilgisayar hastanesidir.

30 yıldan fazla bir süreden beri Bağcılar'da İstanbulun her ilçesine masaüstü bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz., Özellikle taşınabilir laptopların anakart ve ekran kartı problemleri en etkili çözümler firmamızın teknik ekibi tarafından tamir edilmektedir. Kullanmış olduğunuz masaüstü bilgisayarların markası ne olursa olsun marka bağımsız teknik servisimiz hizmetinizdedir.

Günümüz dünyasında sosyal medya ve iletişim araçları başdöndürücü bir şekilde gelişmektedir. Kullanmış olduğunuz bilgisayarlar bu gelişime cevap verebilecek donanıma sahip olmayabilir. Elinizdeki bilgisayarı donanımsal olarak yükselterek arzu ettiğiniz seviyeye ulaştıracak ekibimiz sizler için hazır.

Bilgisayarlarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız yılda bir genel bir bakım için bize getirin. Halı tüylerinden, tozlardan bilgisayarınızı kurtaralım. Unutmayın toz ve halı tüyleri bilgisayarınızdaki fanların düzgün çalışmasını engeller.

Masaüstü bilgisayarlarda hangi marka olursa olsun göre arıza vermeleri de mümkün olmaktadır. Anakart üzerine tak-çıkar donanımları çok olduğundan dolayı diğer bilgisayar türlerine göre donanımsal arıza verirler. 30 yıllık deneyimimizle İstanbul Başakşehir aynı yerde güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, uygun servis fiyatlarımızla yerinde servis hizmeti sunuyoruz.

Başakşehir Bilgisayar Tamir Servisi; bilgisayar bakımı, bilgisayar tamiri, ekran kartı arızaları, ses kartı arızalarında tamir hizmetleri vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana hizmet alanlarını sürekli genişleterek Başakşehir ilçemizde her mahalleye teknik hizmet vermektedir.

Başakşehir Bilgisayar servisi, Bağcılar İstanbul Caddesi'nde en eski ve en iyi bilgisayar firmalarından biridir. Masaüstü bilgisayarınızdaki donanım arızalarında en hızlı servisi hizmeti vermeye hazırız. Her model ve marka bilgisayarların bakımı ve tamirinde teknik bilgi ve deneyime sahip bir ekip ile çalışmaktayız.

Başakşehir Bilgisayar Hastanesi olarak iş yeri, ofis ve evinizde bilgisayar problemi yaşadığınızda firmamıza 0212 634 3844 - 0549 497 3880 telefonlardan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz ile bilgisayar arızalarınıza en kısa sürede çözüm sunacaktır.

Başakşehir Bilgisayar Hastanesi

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com