Fotkopi Makinesi Anakart Tamiri

Fotkopi Makinesi Anakart Tamiri

Firmamız her marka ve model fotokopi makinesi tamirinde ulaşabileceğiniz en iyi anakart tamir servisidir. Kyocere Fotokopi makinelerindeki tüm arızaları garantili çözen firmamız İstanbul Bağcılar'da faaliyet göstermektedir. Kyocera, Utax ve Olivetti anakart arızalarını uzman bir teknik ekip ile tamir etmektedir. Teknik servisimiz TSE belgeli bir elektronik servistir.

Firmamız Kyocera, Utax, ve Olivetti fotokopi makineleri anakart arızalarında özel servis olarak hizmet üretmektedir. Çalışmayan fotokopi makinesi kalmasın

Yeni Diriliş Bilgisayar olarak marka bağımsız bütün fotokopi makinaları anartında hizmetinizdedir. Teknik servis atölyemiz özellikle Kyocera, Utax, Triumph-Adler, Olivetti fotokopi makinelerinin anakart arızalarını garantili çözebilen ekipman ve deneyime sahiptir. Ülkemizin her ilinden Kyocera, Utax, Triumph-Adler, Olivetti fotokopi makinelerinin anakartlarını bize kargo ile gönderebilirsiniz. Son model arıza tanımlama sistemlerimizle anakart probleminin çözer, garantili bir şekilde size kargo ile geri göndeririz.

Fotokopi Tamir Servisimiz arızalı cihazlarınızdaki ekran değişimlerini yaparak sizlere teslim etmektedir. Ülkemizin her il ve ilçeleriden gelen arızalı ürünleri tamir ederek tekrar adreslerine gönderiyoruz.

Kyocera, Utax, Olivetti fotokopi motherbord arızaları için 0212 634 38 44 - 0549 497 38 80 telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com