Bağcılar Bilgisayar Servisi

Her Marka Bilgisayar Tamir ve Bakım Servisi

Laptoplar taşınabilir özelliği ile masaüstü bilgisayarlardan daha fazla kullanılabilir oldu. Fakat oyun bilgisayarları ile firma bilgisayarları hala masaüstü kasalı bilgisayar olmaya devam edecek görünüyor. Bunun nedenlerinden biri ekran kartı tercihinde geniş bir ürün yelpazesi olmasıdır. Ayrıca masaüstü bilgisayarları dünyada kullanan kişi sayısı oldukça yüksek seviyededir. Bunun da en önemli sebebi daha uzun ömürlü olmalarındandır.

En hızlı oyun bilgisayarı elde etmek için donanımsal masaüstü konfigürasyonları kişinin ekonomik varlığına bağlı olarak değişmektedir.

Masaüstü bilgisayarlarda hangi marka olursa olsun göre arıza vermeleri de mümkün olmaktadır. Anakart üzerine tak-çıkar donanımları çok olduğundan dolayı diğer bilgisayar türlerine göre donanımsal arıza verirler. 30 yıllık deneyimimizle İstanbul Bağcılar'da aynı yerde güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, uygun servis fiyatlarımızla yerinde servis hizmeti sunuyoruz.

Bağcılar Bilgisayar Tamir Servisi; her marka bilgisayar bakımı, bilgisayar tamiri, ekran kartı arızaları, ses kartı arızalarında tamir hizmetleri vermektedir. Firmamız 25 yıllık tecrübesi ile hizmet alanlarını sürekli genişleterek Bağcılar ilçemizde bölgesine her mahalleye teknik hizmet vermektedir.

Bağcılar Bilgisayar servisi, Bağcılar'ın ilk bilgisayar firmalarından biridir. Masaüstü bilgisayarınızdaki donanım arızalarında en hızlı servisi hizmeti vermeye hazırız. Her model ve marka bilgisayarların bakımı ve tamirinde teknik bilgi ve deneyime sahip bir ekip ile çalışmaktayız.

Bağcılar Bilgisayar Hastanesi olarak iş yeri, ofis ve evinizde bilgisayar problemi yaşadığınızda firmamıza 0212 634 3844 - 0549 497 3880 telefonlardan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz ile bilgisayar arızalarınıza en kısa sürede çözüm sunacaktır.

Bağcılar Bilgisayar Hastanesi

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com