Güngören Bilgisayar Servisi

Her Marka Bilgisayar Tamir ve Bakım Servisi

Masaüstü bilgisayarlar, özellikle taşınabilir laptopların ve mobil akıllı cihazların artmasıyla birlikte biraz daha geri planda kaldı. Fakat buna rağmen masaüstü bilgisayarları dünyada kullanan kişi sayısı oldukça yüksek seviyededir. Bunun da en önemli sebebi daha uzun ömürlü olmalarındandır. Ayrıca en iyi oyun bilgisayarı masa üstü konfigürasyonlar sonucu ortaya çıkmaktadır.

Masaüstü bilgisayarlarda hangi marka olursa olsun göre arıza vermeleri de mümkün olmaktadır. Anakart üzerine tak-çıkar donanımları çok olduğundan dolayı diğer bilgisayar türlerine göre donanımsal arıza verirler. 30 yıllık deneyimimizle İstanbul Bahçelievler'de aynı yerde güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, uygun servis fiyatlarımızla yerinde servis hizmeti sunuyoruz.

Güngören Bilgisayar Tamir Servisi; bilgisayar bakımı, bilgisayar tamiri, ekran kartı arızaları, ses kartı arızalarında tamir hizmetleri vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana hizmet alanlarını sürekli genişleterek Güngören ilçemizde bölgesine her mahalleye teknik hizmet vermektedir.

Güngören Bilgisayar servisi, Bağcılar İstanbul Caddesi'nde en eski ve en iyi bilgisayar firmalarından biridir. Masaüstü bilgisayarınızdaki donanım arızalarında en hızlı servisi hizmeti vermeye hazırız. Her model ve marka bilgisayarların bakımı ve tamirinde teknik bilgi ve deneyime sahip bir ekip ile çalışmaktayız.

Güngören Bilgisayar Hastanesi olarak iş yeri, ofis ve evinizde bilgisayar problemi yaşadığınızda firmamıza 0212 634 3844 - 0549 497 3880 telefonlardan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz ile bilgisayar arızalarınıza en kısa sürede çözüm sunacaktır.

Güngören Bilgisayar Hastanesi

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com