Fotokopi Makinesi Tamiri

Fotokopi Makinesi Tamiri

Yeni Diriliş Bilgisayar servisine gelen her model ve marka siyah-beyaz fotokopi ve renkli fotokopi makinelerinin tamir işlemlerini yapılmaktadır. Servisimize gelen cihazların arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra firmaya bilgi verilir ve onay işleminin ardından cihazların tamir ve bakım işlemleri yapılır. Servisimize gelen fotokopi makinelerden Arıza Tespit Ücreti alınmamaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup tüm cihazların bakım ve onlarım işlemlerini itina ile yapıp teslim etmekteyiz.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Yeni Diriliş Bilgisayar olarak Bağcılar'da bilgisayar sistemleri ve donanımları konusunda hizmet vermekteyiz. Sektörde uzman bir ekip ile bilgisayarların bakım, onarım, tamir işlemlerini yapmaktayız. Yavaş açılan veya donan bilgisayarların problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Ekran kartı hatalarını gideriyoruz. Her model ve marka bilgisayarların problemlerini yedek parça garantisi ile değiştiriyoruz.

Anakart - Mainbord Tamiri

Anakart - Mainbord Tamiri

Dizüstü (laptop), masaüstü bilgisayarın açma düğmesine basılmadığında açılmıyorsa problem büyük bir ihtimal ile anakart arızasıdır. Yeni Diriliş Bilgisayar her model bilgisayarıdaki anakart (motherbord) problemlerini yetişmiş elamanları ile çözüme kavuşturmaktadır. bilmenizi isteriz ki en karmaşık bileşen anakarttır. Aynı zamanda pek çok problem onbord anakartlar üzerindeki bileşenlerden (ekran kartı, ses kartı, vbg) oluşan arızalardan kaynaklanmaktadır.

Her Marka Notebook Tamiri

Her Marka Notebook Tamiri

Her marka notebook tamircisi Yeni Diriliş Bilgisayar olarak, her marka model dizüstü bilgisayarın tamirini parça garantili olarak yapmaktayız. En son teknolojik arıza tespit cihazları ile belirlenen arızaları sizlerin de onayını alarak hızlı çözümler üretiyoruz. Çünkü biliyoruz ki günümüzde amaç ne olursa olsun bilgisayarsız olmuyor.

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi bilgisayarlar ile günlük işlerimizden sosyal medya takılmalarına, email ile haberleşmeden haber okumalarına bir çok eylemi bilgisayarlar ile yapıyoruz.

Her Model Televizyon Tamiri

Her Model Televizyon Tamiri

Firmamız her marka ve model televizyon tamirinde ulaşabileceğiniz en iyi TV tamir servisidir. Televizyon Hastanesi olarak hizmet veren firmamız İstanbul Bağcılar'da faaliyet göstermektedir. LCD, Plazma televizyonlarınız uzman bir teknik ekip ile tamir edilmektedir. Teknik servisimiz TSE belgeli bir elektronik servistir.

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad. No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com