Bağcılar Fotokopi Servisi

Bağcılar Fotokopi Servisi

Bağcılar Fotokopi Tamir Servisi, renkli ve siyah beyaz fotokopi makinelerinde oluşan arızaları garantili olarak gideren kurumsal teknik servis firmasıdır. Yeni Diriliş Bilişim olarak İstanbul'da her ilçeye fotokopi tamir servisi hizmeti vermekteyiz.

Ofislerin ve kurumsal firmaların vazgeçilmez en büyük yardımcıları fotokopi makineleridir. Arşivlemede, çoğaltmada iş dünyasında ofislerin vazgeçilmezi haline gelmiş cihazlardır. Bu cihazlar sürekli gelişen günümüz teknolojisinde kullanıcılarına fotokopi çekmenin dışında bir çok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Bu cihazların komplike hale gelmesi ile birlikte kullanıcılar tarafından cihaz özelliklerinin fotokopi, faks, tarayıcı mail v.s. sadece bir bölümünün kullanıldığını tespit etmekteyiz.

Kyocera, Utax, Yumi ve Triump-Adler fotokopi ve yazıcılarında oluşan anakart problemlerini teknik cihazla arıza tesbiti yapıyoruz. Uzman ekibimizle anakarttaki arızayı tamir ediyoruz.

Kullanmakta olduğunuz bu yüksek teknolojiye sahip cihazların işlevsel birçok özellikleri daha bulunuyor. İşte tam bu noktada şunun altını çizmeliyiz ki bir ofis için DOĞRU FOTOKOPİ MAKİNESİ & DOĞRU TEKNİK SERVİS seçimi önemlidir. Cihazlarınızın tüm fonksiyonlarını doğru olarak kullanmak sizlere zamandan tasarruf sağlayacaktır. Fotokopi makinelerinin sık sık arıza yapmasından şikayet eden kullanıcıların doğru fotokopi makinesi ve doğru teknik servis seçimine geçmeleri şarttır. Bir ofisin aylık fotokopi çekim kapasitesi ile doğru orantılı cihazı tercih etmesi en baş kurallardan biridir. Cihazlarda kullanılan toner drum v.s. sarf malzemelerin fotokopi makinelerine uyumlu olması ikinci önemli bir unsurdur.

Aylık periyodik bakımlarını yaptığımız fotokopi makinelerinin parça ömürlerinin süresi uzun olur, çıktı sayısı fabrika ayarlarında standart sayıya ulaşır.

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com