Bakırköy Anakart Servisi

Dizüstü (laptop), masaüstü bilgisayarın açma düğmesine basılmadığında açılmıyorsa problem büyük bir ihtimal ile anakart arızasıdır. Yeni Diriliş Bilgisayar her model bilgisayarıdaki anakart (motherbord) problemlerini yetişmiş elamanları ile çözüme kavuşturmaktadır. bilmenizi isteriz ki en karmaşık bileşen anakarttır. Aynı zamanda pek çok problem onbord anakartlar üzerindeki bileşenlerden (ekran kartı, ses kartı, vbg) oluşan arızalardan kaynaklanmaktadır.

Bilgisayarda oluşan aşırı ısınma, ekranda görüntü problemleri genellikle anakart problemlerinden kaynaklanmaktadır. gün boyu çalışan dizüstü veya masaüstü bilgisayarlar zamanla ısınarak lehimlerinde aşınmaya sebep olabilir. Bu durum temelde sistemde fiziksel bir problem olduğu anlamına gelir. Teknik bilgiye sahip deneyimli kullanıcı iseniz bir ölçüde bu problemleri aşabilirsiniz. Bilginiz düzeyinde çeşitli bileşenleri deneyerek sorunun anakartta, bellekte, işlemcide veya ekran kartında olup olmadığını anlayabilirsiniz. Daha fazlası için mutlaka bir bilgisayar teknik servisine danışmanız olacaktır. Aksi takdirde daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Diriliş Bilgisayar anakartta işlemci kadar zorlanan clock regülatör veya voltaj regülatörü entegrelerinde çıkan problemleri hızlı servis ile tamir etmektedir. Anakart (mainbord) arızaları dizüstü bilgisayar (laptop), ve tabletlerde olduğu gibi lazer yazıcılarda da karşımıza çıkmaktadır. Firmamız Kyorcera yazıcıların tamirinde sertifikalı bir servistir. Kyocera anakart tamiri, Utax anakart tamiri, Yumi anakart tamiri, Triump-Adler anakart tamiri aramalarınızda karşınıza çıkan firmaları araştırmadan anakartınızı tamir ettirmeyiniz.

Onbord Anakartların Tamiri Mümkün müdür?

Notebook bilgisayarlarda ve son dönemlerde çıkan masaüstü bilgisayarlardaki ankartlarda ekran kartı ve ses kartı borda çakılı olarak gelmektedir. Anark bozulduğunda, yandığında anakartı değiştirmek zorunda kalırsınız. Firmamız bu tür anakartların lehimlerini ve kanallarını yenileyerek tekrar işler hale getirmektedir. Herhangi bir notebook anakartının ve cep telefonu anakartının, yan sanayisini de bulamazsınız. Masaüstü bilgisayarlarınız, notebooklarınız yetkili servise gittiğinizde hemen hemen tüm servislerde anakart tamiri yoluna gidilmez, Anakartın değişimi veya yeni cihaz satın almaya yönlendirilirsiniz. İşte biz burada devreye giriyoruz. Değişimi istenen tüm elektronik cihaz anakartlarının tamiri mümkündür ve anakart tamir maliyeti çok daha ekonomik olmaktadır.

Arızalı anakart tamirinde bize güvenin. 25 yıldan daha fazla zamandan beri bilgisayar ve yazıcı anakartların tamir ve bakımı Yeni Diriliş Bilişim 'in ana ihtisas alanındadır. Kullandığınız bilgisayar ve yazıcıların mekanik veya yazılımsal her türlü arıza en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktayız. Her türlü bilgisayar ve yazıcı sorunlarında bizlere 0212 634 38 44 - 0549 497 38 80 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Tags

Adresimiz

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44
Cep: 0549 497 38 80

mail: info@yenidirilisbilisim.com